Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régebben dús hajam volt,...

Régebben dús hajam volt, mostanra viszont elvékonyodott (gyulladás) viszont így göndörödik. Miután ismét megvastagszik, már nem fog göndörödni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem teljesen értem, mi az a gyulladás? Valami betegség miatt ritkult meg a hajad? Egyszer azt olvastam a haj 7 évente változik. Nekem 10 éves koromig teljesen sima hajam volt, majd úgy begöndörödött, mint egy birkának, ez átment félig göndörbe, félig hullámosba, aztán kiritkult, és újra egyenes lett, most meg egy ideje kezdek megint birka lenni. Erre adjon valaki magyarázatot! :D Egy interjúban a Hajas azt mondta, kódolva vagyunk, akinek göndör a haja az göndör hajjal is hal meg, de ez egy baromság! Lehet, hogy kisimul újra a hajad, mert most nincs nagy súly, ami lehúzza, és azért tud begöndörödni. Nekem akkor egyenesedett ki nagyon, mikor kiritkult, neked meg pont akkor lett göndör. Szóval nagy esély van rá, hogy mikor újra vastag és dús hajad lesz, akkor kiegyenesedik.
2018. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, betegség miatt ritkult meg. Dús gyönyörű hajam volt, de ki is hillott, el is vékonyodott. Doki azt mondta, helyre fog jönni, amit nagyon remélek, és csak kiváncsi vagyok. Szerintem is azért göndör, mert könnyű, a vasalás sokat nem ér melegben, a párában mindenfele áll. Igazából rohadtul tökmindegy hogy egyenes vagy sem, csak hátha volt valakinek ezzel tapasztalata:)
2018. máj. 18. 16:12
 3/4 anonim válasza:

Szia, bocs az off-ért, de megkérdezhetem, pontosan miféle gyulladádsod volt? Mostanában nekem is elkezdett ritkulni, hullani a hajam, pedig vitaminokat is szedek, és nem is vasalom vagy festem. Hátha nekem is valami betegség áll mögötte.

A te hajad azóta rendbejött, visszadúsult?

2019. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem, ugyanolyan rossz, nem sikerült még megtalálni a gyulladás okát. :(

Voltam nőgyógyászaton, ndokrinolófián, fogászaton. Semmi.

Gasztroenterológushoz fogok még menni, illetve majd csináltatok egy allergiavizsgálatot, és megyek egy másik endokrinológushoz, mivel az előző gyorsan lerázott, mivel másra gyanakodtunk és konkrétan azza mentem hozzá, de nem az volt a gond.

2019. febr. 12. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!