Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen típusú...

Szerintetek milyen típusú alakom van? (Körte, alma, homokóra) kép lent.

Figyelt kérdés

Szóval, az igazat megvallva elég sok a felesleg rajtam, és szerintem a derekam lehetne ennél sokkal vékonyabb is, ezért is nem tudok dönteni, hogy most milyen típusú alakom van.


El szeretnék kezdeni edzeni, hogy egy normális testet kialakítsak, mellem is nőni fog még, mivel még bőven pubertás korba vagyok :D na de.. Edzés előtt szeretném tisztázni hogy akkor pontosan milyen alkatom is van, hogy ne vágyjak lehetetlenre. Hiszen hiába is lenne cél a homokóra ha ez elérhetetlen :)


Kép: [link]


Előre is köszi a valaszolóknak ❤️



2018. máj. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát így, hogy hátratolod a popsidat, meg nem is függőleges a kép síkja, nehéz megmondani. Körte az, akinek mondjuk a méretei 90-70-100 cm, tehát hogy a medencecsontja erős. Alma az, akinek a dereka nem sokkal vékonyabb a mell és csipő méreténél, tehát ha sovány is, mondjuk 78-70-80.

Homokóra az nem erős medencecsontnál van, hasonló a körtéhez.

2018. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyan kepet tegyel fel, amin egyenesen allsz, nyaktol lefele talpig latszol. Arc nelkul, illetve ne legyel felismerheto a kep hatterebol sem.

igy nem lehet megmondani amugy.

2018. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így tényleg nehéz megmondani, ne térdelve fotózd magad. Ez alapján a kép alapján sehova nem tudlak sorolni, a vállad szélesebb, cicid ugye (még) nincs, a derekad nem vékony, inkább egyenes vonalban van a csípőddel meg a mellkasoddal. A csípőd vonala is egyenes, így ugye nem vagy körte alkat, sem homokóra, bár a combjaid határozottan erősebbnek tűnnek ezen a képen.

Leírhatnád azt is, hogy hány éves vagy, milyen magas és hány kiló. Meg csinálj szemből, állva egy képet.

2018. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedo maci beajulna 🤤
2018. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem körte.
2018. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!