Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tehetnék ellene?

Vakbéllel műtöttek és azóta valahogy nem az igazi a bélműködésem, ha hosszabb útra megyünk ahol nem tudok elmenni wc-re pontban akkor amikor kell nagyon fel tudnak gázosodni a beleim.Annyira hogy már fáj is és nagyon kellemetlen ha az ember diszkréten akarná elintézni a dolgait a wc-n, mert mondjuk rajta kívül többen is vannak a szobában pl. egy osztálykiránduláson.Max akkor nincs ilyen problémám amikor már előtte 2 nappal alig eszem valamit.Persze értem én hogy egy ilyen műtét után nem lesz minden ugyanaz, de azért aki hasonló helyzetben van, vagy tudja mit tehetnék, hogy legalább mérsékeljem ezt a problémát az legyen szíves írjon.18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: bélműködés, bél, vakbél, gáz, WC, kellemetlenség, fájdalom, műtét, has, probléma

máj. 21. 13:37  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Sosem hallottam ilyet, hogy vakbél műtét után ilyen tünetegyüttes lépne fel. Pl. Körzetinek említetted azt a dolgot? Puffadásra vannak ugyan tabletták, amik segíthetnének ezen, na de ezeket szedni élethosszig - főleg, hogy 18 vagy - az sem állapot! Szóval ez még egy alaposabb kivizsgálást igényelne. Szerintem.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 18:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia!

Még nem említettem neki, azt hittem ez teljesen normális, de akkor ezek után majd megkérdezem mit gondol.

# 2/3Időpont máj. 21. 20:59 Privát üzenet
Nem lehet, hogy érzékeny vagy valamilyen élelmiszerre? Beszélj mindenképp orvossal

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 23. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mostanában eléggé kellemetlen szagú a lábam. Mit tehetnek ellene illetve mitől lehet?
Szörnyen büdös a papucsom. Mit tehetnék ellene?
IBS-be szenvedek mit tehetnék ellene?
Mi okozhatja ezt a fájdalmat? Mit tehetnék ellene?
Mit tehetnék ellene? Ez a hullahooptól lehet?
Minden csontom (főként a vállam és a térdeim) nagyon ropog. Mit tehetnék ellene?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!