Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kamasz fiam viselkedése egyre...

Kamasz fiam viselkedése egyre jobban nyugtalanít. A drogfogyasztás jeleit vélem felfedezni nála. Hova, milyen szakemberhez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Agresszíven viselkedik, sok folyadékot fogyaszt,sokat csavarog, gyakran itthon sem alszik.
2008. okt. 30. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elso korben az iskolapszichologust ajanlom, o tudna tovabboiranyitani a megfelelo szervekhez. Illetve ne engedd, hogy csavarogjon, mashol aludjon. Kiskoru, ugyhogy megteheted.
2008. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is mi az, ami a drogfogyasztásra utal, hány éves ? És beszéltél már erröl vele? Hogy mire gyanakszol, szoba jött-e ez köztetek, elöször is vele kéne megbeszélni, mit mond arra, hogy te mire gyanakszol, és hogy reagálja le. Elöször is kettötök közt kéne megoldani és ha nem megy, és

teljesen negativ a dologra akkor kel lépni mindenképp !

2008. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És hozzáteszem 2 válaszolo vok, teljesen igazat adok az elsö válaszadónak, de van olyan suli , ahol nincs pszichologus, akkor háziorvostol beutalóval kell mennei tovább, vagy vannak jo magán rendelök is, bár ezek pénzbe kerülnek, de ha az én fiamrol lenne szo én rááldoznék annyit amibe kerül .
2008. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kezdeményezz beszélgetést,vagy próbálj vele közös programot csinálni. Ha nem is vagytok állandóan együtt,azért mutasd neki,hogy figyelsz rá,és légy kedves,ha elutasítóan is viselkedik.
2008. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Iskolapszichologus mindenhol van, nem sulinkent, hanem varosonkent. Az iskolaorvosi rendeloknel keressetek.
2008. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Iskolapszichológushoz ugyan nem, de pszichiáterhez elkezdtünk járni. Próbálok vele beszélgetni, de elutasító nem hallgat meg. Rákérdeztem, hogy szed-e valamit, de csak kinevet.
2008. okt. 31. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne várd,hogy egyből megnyílik,és elkezd veled beszélgetni,ha eddig nem tette. Továbbra is javaslom,hogy csináljatok olyan programot,amit együtt kell csinálni,olyasmit,amit esetleg szeret stb.
2008. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vérvétel,vizelet teszt(gyógyszertárban is kapható)
2008. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!