Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumtól lehet kicsit...

Antibiotikumtól lehet kicsit fura szagú a széklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zinnat antibiotikumot szedek jelenleg, ma van 4. nap. Van egy enyhébb hasmenésem, neem is az teljesen hanem ilyen picit darabkás. Illetve max napi 4.

Szedek mellé probiotukomot, Protexin Balancet. Illetve van egy autoimmun betegségem, colitis(vastagbélgyulladás), szóval nekem kicsit rosszabb a bélflórám.

Kicsit elég fura szaga van a székletemnek, olyan mintha picit savanykás lenne vagy nem tudom. Ez normális? Antibiotikum előtt minden rendben volt.

Régebben már elkaptam a clostridium fertőzést, és lehet csak beképzelem mert rávagyok stresszelve de mintha olyasmi szaga lenne. :D



2018. máj. 23. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a vizeletem szokott antibiotikum szagú lenni, mikor szedek. Ha ennyire aggódsz, kérdezz meg egy-két gyógyszerészt.
2018. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!