Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalt mar valaki ilyet?

Tapasztalt mar valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Par hetvegen drogokat hasznaltam es az eggyik alkalommal tobbet fogyasztottam es olyan erzesem volt h leakar alni a szivem de ha mozogtam akk felgyorsult a szivveresem ha leultem vagy megalltam akkor megint mintha leallna a szivem es ez igy ment kb 2oran keresztul es a mai napig nemtudom megmagyarazni hogy ezt bekepzeltem vagy valos volt?! Azota szivritmus zavaraim vannak voltam vele kivizsgalason de nemtalaltak semmit es mintha a latasom is tompult volna! Segitseget elore is koszoblnom

2018. máj. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt valós. De mindegy, úgy látom neked már nem árt meg úgyse.
2018. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
valószínűleg csak a túl gyorsan vert a szived, ha mondjuk ülésből felálltál, és sejtem hogy extasyt vagy speedet használtál. az a része, hogy leállna csak beképzelted valószínűleg, ilyenkor hideg vizet kell kortyolgatni, nyugton maradni és elterelni a figyelmed. ha nem megy egyedül akkor.megkérsz valakit hogy beszélgessetek. ennyi.
2018. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
siman be is kepztelhetted, de ha porgetot nyomsz ez teljesen normalis, hogy a szived nem egyenletesen ver. ha ekiztel az is lazan lehet, hogy belefutottal egy designer labdaba, ott ez szinte, hogy alapveto jelenseg es a latas zavarok is megmagyarzhatoak lennenek. milyen drogot fogyasztottal?
2018. máj. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!