Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napszuras tünetei mikor...

Napszuras tünetei mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Ma olyan déltol kb kettoig napoztam, a fejemen volt egy fekete baseball sapka vegig. Mindig birom a napot, de ma olyan eros volt, hogy ketto utan bementem es nem is volt kedvem kimenni tobbet, ami nalam szokatlan. Etvagyam se volt egesz nap, most sincs, de rosszul nem vagyok, csak kicsit faradtnak erzem magam. Lehet, hogy napszurast kaptam? Ha igen, mikor jelentkeznek a tünetek?

2018. máj. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Már rég rosszul éreznéd magad,ha komolyan megsütött volna a Nap.Nincs napszúrásod.
2018. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek voltak a tünetek, mert csak enyhe napszúrásod lehetett. Máskor inkább fehér baseball sapi legyen rajtad, rengeteg folyadékot tarts magadnál, igyál, és ha pont dél és kettő között napozol, remélem jó UV védelmes a napozó krémed, mivel akkor a legerősebb az UV sugárzás!

2018. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor már biztos, hogy nem leszek rosszabbul? Naptejet nem használtam, nem is égtem le
2018. máj. 25. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem leszel, a napszúrás okozta rosszullét már kijött volna rajtad. Máskor azért használj UV védős naptejet (mert az a bőrödnek hasznos, ha nem is égnél le). Ha nem vagy érzékeny - ezek szerint - akkor nem kell 50-es védőfaktoros, hanem elég a 30-as, vagy 20-as.

[link]

2018. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!