Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meglehet hogy Alvásparalízisem...

Meglehet hogy Alvásparalízisem volt? Többi lent.

Figyelt kérdés

úgy egy évvel ezelőtt volt egy álmom, amiben a saját házamban voltam ki mentem mosdóba csak különös mód minden teljesen sötét volt, aztán felébredtem az ágyamban kicsit meg ijedve hogy most álmodtam?! Se perc alatt vissza aludtam, és most is fel ébredtem ki megyek a szobából valami okán, és mikor vissza érek, a szobámban egyes tárgyak eszeveszett módon el kezdtek csapkolodni, rángatózni, aztán fel ébredtem most már halálra fosva magamat (képletesen), különös nem tudom meg magyarázni de afféle "Gonosz" entitást éreztem az álmaimban amit nem láttam, de éreztem hogy a szobám teljes sötétjében valami tiszta igazi mély gonosz húzódik.

És itt jön a lényeg az egészre ugyanis mikor fel ébredtem totál halálra voltam rémülve nem tudtam egy porcikám se mozdítani míg éreztem hogy valami, valami érthetetlent suttog a fülembe, éreztem hogy az egész testem remeg, és az őrület szét terül az elmémen míg csak nem egy teljes percre meg nem tapasztaltam milyen lehet ténylegesen örültnek lenni gondolatok ezrei száguldottak végig a fejemben irtó erősen, halál félelem, és tehetetlenség, egyszerűen nem tudom le írni rendesen de valami egészen el képesztő éber élmény volt ez, nos a vége az volt hogy nagyon nagyon nagy nehezen el fordítottam a fejem az "entitás" irányába és abban a pillanatban mintha lüktetett volna egyet a világ és véget ért mind ez


2018. máj. 26. 09:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyira real volt az egész hogy rendes Démonokra és egyéb ilyen természet fölöttire kezdtem el gyanakodni :D, gondolván ilyen nem történik a való életben, aztán mostanra el felejtettem de pont most néztem egy videót amiben a Alvásparalízisről beszélnek és ahogy leírták egészen meg egyezett az enyémmel, azt gondoltam hát ha valaki aki tudatosan ismeri ennek a jeleit talán ki tudd szúrni valamit, csak mivel ez volt az egyik ha nem a legmeghatározóbb, emlékezetesebb "álmom" valaha
2018. máj. 26. 09:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ugye orvosi kérdés, és igen, az volt.

Démonokat meg fölösleges idekeverni, bár közben láthattál párat, az igaz.

2018. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!