Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hangokat hallottam este....

Hangokat hallottam este. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már az ágyamban feküdtem, amikor az üres és csendes szobában mindenféle hangokat hallottam: ajtócsukás, vonat, fékcsikorgás, tányérok, munkagépek, hangszereket sőt a végén zenét is, mintha fülhallgatón hallgattam volna. Olyan volt, mintha a fülem "hangolódna". Szóval semmi ilyen skizofrén "öld meg az újságost" szellemhangokat, hanem ilyen egyszerűbb hangokat.
2010. jún. 15. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Végre nem vagyok egyedül a problémámmal :) Pár hete én is véletlenül akadtam rá erre a cikre:


[link]


25L

2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak sok minden történt veled, az nap..:D
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyen robbanó fejes dolog volt. Nem arról van szó, hogy erős hanghatás volt. Szívesen elhallgattam a hangokat :D Ráadásul teljesen ébren voltam, akkor feküdtem le és próbáltam ellazulni. Viszont alvási bénulásom már két alkalommal is volt.. Az első az nagyon félelmetes volt, de a másodikat már tudtam kezelni is.

Igazából arra gyanakszom, hogy már fáradt lehettem, mert sokat voltam fent valamikor hajnali 2-kor mentem lefeküdni.

2010. jún. 15. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durva kimerültség esetén elfordulhat hallucináció. Ha azonban ismétlődik akkor irány egy pszichiáter.
2010. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis.
2010. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!