Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megettem egy papírpénzt lehet...

Megettem egy papírpénzt lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Szombat este hirtelen felindulásból ittasan (nem tudom miért) össze rágtam és lenyeltem.

Egyelőre semmi különöset nem érzékelek magamon. Voltam wc-n is többször. Viszont aggódom a pénzben lévő festékek miatt. Forduljak orvoshoz vagy esetleg lehet valami bajom?



2018. máj. 28. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem lesz bajod. A pénzevés drága mulatság
2018. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichésen beteg vagy. Ha van fölösleges pénzed, inkább add nekem!:) Semmi bajod nem lesz, a gyomorsav úgy szétmarja, mint a pinty.
2018. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet van némi problémám vagy abban a pillanatban meggondolatlan, idióta voltam de alapjáraton ez nem jellemző rám. A válaszotokat pedig köszönöm. Többet pedig nem fordul elő ez a dolog egyszeri eset volt.
2018. máj. 28. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha feldobod magad akkor lehet...mert az állam tulajdona a pénz...es ha azt rongalod...vagy abba tekersz cigit...az bűn.
2018. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bubuka508 ***** válasza:
56%
Lehet bizony, mert pénzt nem szabad a forgalomból kivonni, az bűncselekmény. A BTK-ban utánanézhetsz.
2018. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal a pénz rongálása 2000 óta nem büntethető csak a hamisítás. Ezen pl az állatkertben lévő emlékérem gyártó üzemeltetőjét is le kéne csukni.
2018. máj. 28. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri evéstől nem kell tartanod, ez “csekély” mennyiség ahhoz hogy valami bajt okozzon.
2018. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fizetésig nem lesz píz kenyérre.
2018. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!