Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy faggyúciszta szerű pattaná...

Egy faggyúciszta szerű pattanás jött ki rajtam már egy hónapja amit nyomkodtam és jött belőle váladék és kisebesedett többször is, de még mindig ott van és félek hogy csúnya heggel fog gyógyulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: hol alakult ki rajtad ez a ciszta, mert az sem mindegy. Másodszor: megértem, hogy nyomkodtad - bár nem pártolom - de ha így tettél, utána kezelni kellett volna valami szárító tonikkal, és krémmel. Ha így tettél volna akkor nem sebesedik ki, és már lehet, hogy vissza sem nő. Elképzelhető, hogy heggel gyógyul, ha már így alakult. DE a hegeket is szépen rendbe hozza például a Contratubex gél.

2018. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!