Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor leszek magasabb? az...

Mikor leszek magasabb? az orvos azt mondta 173 cm leszek, mit tegyek hogy elérjem ezt a magasságot?

Figyelt kérdés
Mikor kisebb voltam anyum elvitt egy ilyen csont szakértőhöz és azt állapította meg a csontszerkezetemből, hogy 173 cm leszek felnőtt koromra és nem 18 éves koromig fejlődök hanem 21. most 18 vagyok (fiú ha számít) és 162 cm. Van erre valami vitamin vagy gyógyszer ami felgyorsítja ezt a folyamatot? vagy másfél éve nem növök :(

2018. máj. 30. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs az az orvos aki megmondaná előre ki milyen magas lesz.

Ezt a növekedési hormon szabályozza.Nagyon veszélyes lenne ebbe beleavatkozni,nem is vállalják fel az orvosok .

Ha megállt a növekedésed ,barátkozz a gondolattal,ez a végleges.

2018. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor minek mondana az orvos ilyet?
2018. máj. 30. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet sokszor sportoló gyereknél szoktak csinalni, hogy kiderüljön, hogy majd 2méter vagy 150cm lesz e a gyerek. De pontosan mem lehet megallapítani, ez csak saccolás.
2018. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De rendes vizsgálaton voltam és centire megmondták. Ilyenen senki se volt még? Azt hiszem álltalánosban küldtek még el hogy normális e hogy ilyen alacsony vagyok. És ott állapították meg ezt amit feljebb írtam. Más valaki vélemény?
2018. máj. 31. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!