Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire bizar ha valaki csak...

Mennyire bizar ha valaki csak egyszer tisztálkodik egy héten?

Figyelt kérdés
ismerek nem egy ilyet,miért jó ez nekik?
2018. jún. 3. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Lehet hogy nem izzadós, nem is végez fizikai munkát és pl rossz a vízvezetéke a fürdőszobában.


Nem a fürdés darabszáma számít hanem a személyes higiénia.


Eskü ismertem olyan nőt, aki napi min 2x zuhanyzott, mégis olyan hónaljszaga volt, hogy a stifje is átvette. Komolyan.


És találkoztam már nem igénytelen, nem rossz szagú és ápoltságú emberrel, aki nem mosakodott mindennap.

2018. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Így van, alkatfüggő. Van, aki nem lesz büdös, pláne télen, és nincs is igénye rá, hogy a zuhany alatt állidgáljon.
2018. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ma láttam a buszon egy olyat, aki szerintem tíz évben egyszer sem tisztálkodik.
2018. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Télen nemigen fürdök egynél többször egy héten. Egyáltalán nem vagyok izzadós, még deot, vagy sprayt sem kell használnom, nincs szagom. Nem fizikai munkát végzek, így nem is leszek koszos, poros, vagy izzadt. Nyáron azért 5x-6x letusolok/hét, de ha kimarad 1-2 nap, akkor sincs semmi vész. Nem hal meg senki, nem áll le a Föld forgása.
2018. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki maga érzi, hogy neki hányszor van erre szüksége. Én biztos, hogy képtelen lennék lefeküdni úgy, hogy nem zuhanyoztam, mert így érzem frissnek magam, akkor is, ha nem végeztem semmi megterhelőt.
2018. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert a honaljszag-megelozesen kivul ne felejtsuk el, hogy az ember nemi szervei/intim teruletei is izzadnak, es a kulonbozo elettani tortenesek itt tortennek, es hat... hat ne momdja senki, hogy heti 1-2 furdes eleg arra, hogy ne legyen irdatlan szagotok “ ott”...
2019. febr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, mosakodni is lehet, nem csak tetőtől talpig zuhanyozni. Elég azt a részt külön megmosni (meg még a lábfejet érdemes szerintem).
2019. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!