Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tényleg a lúdtalpam miatt...

Ez tényleg a lúdtalpam miatt lehetett régebben?

Figyelt kérdés

Jártam talán 2.-ban kosarazni,de abba kellett hagynom,mert felugrás közben így ilyen furcsa érzés volt a lapockáim között,nem azt mondom,hogy megrekedt ott a levegő,vagy becsípődött,de egy kicsit olyasmi volt...

Majd ez emlékszem,egy horvátországi nyaraláson is jelentkezett. Nem nagy időtartam különbség volt a két eset közt.Apám emiatt "megrángatott",ahogyan azt korábban tette velem egy másik férfi is.Nevét is kiírom,mert nem egy privát valaki:Oleg Procenko,jó haverja apámnak.

Ez a megrángatás ez olyan volt,hogy valahogyan úgy emelt meg a karomnál fogva,hogy jól kinyújtózzak az ő hátán.Mint egy sózsák. :D

De nem sokat hatott.Utána megkaptam a lúdtalpbetétet,és megszűnt.

Jól sejtem,hogy ez lehetett az oka,vagy csak azzal egyetemben múlt el ez a dolog?Egyáltalán mi lehetett ez?



2018. jún. 4. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a csába jut a lapockád közé megrekedt levegő?:D
2018. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.Rég volt már,na. :D

Olyan kellemetlen,kissé szúrós érzés volt,mintha valaki ezzel együtt nehezítené a légzésemet picit.

Azért ne ennyire drasztikusnak képzeld el,csak elég rossz volt.

2018. jún. 4. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a túdtalpaddal összefüggésben legyen ez a dolog.
2018. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elmúlt,soha többet nem volt ilyen velem,tehát nem veszélyeztet engem már. :)
2018. jún. 4. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy-a-lúdtalpadból-kifolyólag-tartás-és-gerincproblémák-adódtak-ami-simán-okozhat-ilyen-szúró-jelleg-diszkomfortot.Az-Ortopédiai-problémák-nagyon-egymásra-épülnek-és-szinte-minden-összefügg...Ne-aggódj-a-dolog-miatt-figyelj-az-egészségedre-testedre-és-ha-ismét-jelentkezik-vizsgáltasd-ki-hátha-más-dolog-áll-emögött-de-nem-hiszem-hogy-fog.
2018. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!