Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáradok el nagyon...

Miért fáradok el nagyon iskola után és megy el a kedvem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gimis vagyok, s mindig amikor hazaérek zombinak érzem magam. Úgy érzem a fejem, mintha teljes leszíváson ment volna keresztül. Ha ledőlök az ágyra pihenni kicsit, mindig szinte elalszok. Általában 6:30-7:30 órát szoktam. Gondoltam elkezdek újra focizni. Na már most suli után viszonylag korán vannak az edzések(4), ekkor nem annyira nem érzem a fáradtságot, de miután hazajöttem és leülök, egyből rám jön a nagy fáradtság és muszáj aludnom. Sajnos ebben az esetben nehezebben megy a tanulás, mert jóval fáradtabb vagyok. A focit nagyon szeretem, de alapból annyira fáradt és kedvtelen vagyok, hogy néha már a focitól is elmegy a kedvem, pedig szeretem a focit. Mitől lehet ez?

2018. jún. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy merülve, mert leszívnak, mert nem élsz közben talán sajnos; hanem olyan dolgokat magoltatnak veled, amikből az életben nem lesz, nem tud származni hasznod. És túl sok az óra, leterhelő lehet a koránkelés is; a monotonitás, amikor hosszú órákon keresztül bele vagy kényszerítve az iskolapadba, hogy olyanokat csinálj, amiket mások elvárnak; meg van amelyik még nem csak sok meg leterhelő, hanem pluszban még nehéz is. Amikor olyanokat csinálsz, amiből neked személy szerint nem származik hasznod, akkor közben nem is élsz igazán. A gyerekek munkája az iskolában+ még utána a tanulás, túlórázás, sokkal keményebb munka is tud lenni; mint a felnőtteké néha; mert neked sok olyanból is kell teljesítened, ami nem hozzád való,és miután lehúztad a mások által elvárt 8 órát a melóhelyeden; utána még otthon is folytatnod kell a robotolást, mert másnap jön a számonkérés, meg az újabb monotonság.
2018. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ja és ez nem a te hibád.
2018. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!