Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc érzés a torokban? Mi...

Abell kérdése:

Gombóc érzés a torokban? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
5 napja kicsit fáj és mintha gombóc lenne a torkomban. Időnként nehezen nyelek, kicsit köhögök, büfögök. Nagyon féltem, hogy daganat de tegnap a gégészeten alaposan átnézték és semmi komolyat nem láttak, főleg nem daganatot. Mi lehet ez? ( Azt hozzá kell raknom, hogy enyhén hipohonder vagyok). De ezt csak nem lehet beképzelni?

2018. jún. 6. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor fizeted az albérlet díját akkor érzed?

Mert akkor normális.

2018. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és még szüleimmel élek.
2018. jún. 6. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Stressztől van ez az érzés.
2018. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ertem. Nyugtassatok meg, a gegeszeten csak lattak volna a daganatot, vagy egyeb nagy bajt? Meg 1 honapja volt mellkasrontgenem, ott is minden rendben volt. Az erosodo kohoges lehet allergia, vagy az is stressz? Vagy csak tul hipohonder vagyok?
2018. jún. 6. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármi lett volna a gégészeten egyből kiszúrták volna, ha nem is lettek volna biztosak egyből küldenek további kivizsgálásokra.
2018. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szoval rontgen es gegeszet utan megnyugodhatok?
2018. jún. 6. 10:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jobban érzed magad tőle akkor nyugodj meg.

De az orvosok nagy nullák, csak azt veszik észre amit már nem lehet nem észrevenni.

2018. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stressz okozza, vagy pedig allergia.
2018. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak a stressz okozhatja, hanem torokgyulladás és reflux is.
2018. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gombóc érzést a torokban leginkább stressz okozza,de torokgyulladástól,refluxtól is lehet vagy ha túl,nagyok a manduláid,nagy az uvulád,az is idegentest érzést okoz a torkodban.Milyen a garatod piros,gyulladt?Fotózd le.A gégészeten mit vizsgáltak,tükrözték is a gégéd?Időnként nálam is van gombóc érzés a torkomban.Nekem a nagy uvula okozza,ha a számba nézek látom,hogy rálóg a nyelvgyökre,irritálja.Hányingert,öklendezést okoz.
2018. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!