Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS fura erzes a torkomban?

SOS fura erzes a torkomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eloszor ugy kezdodott minden hogy ereztem hogy valami furcsa dolog van a torkomban es csak nyeleskor erzem. Elmentem dokihoz nem latott semmit. Es olyan erzesek tornek ram mintha ott lenne valami az izlelobimbomnal mikor nyelek es mikor jon ez a furcsa erzes hogy ott van valami annyira megijedek hogy uristen meghalok megfulladok ez az erzes tor ram. szoval nagyon rossz erzees. De tenyleg semmi nincs a szamba doki is megnezte mar a ferjemnek is megmutattam hogy mi lehet ez? Tudat alatti valami? Vagy panik? Mert mondom megegyszer mikor erzem ezt a fura erzest iszonyat meginedek es hiaba probalom nyugtatni magam hogy de semmi nincs ott elmondta a doki is egyszeruen nem hat. Mert erzem. De az is lehet hogy mar bebeszelem magamnak. Mert tenyleg semmi nincs ott . Valaki segitsen hogy lehet errool leszokni?

#furcsa #érzés #torkomban
2018. jún. 7. 13:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy tegnap pl este olyan erzes tort ram hogy uristen megfulladok es annyira megijedtem hogy alig mult el el az erzes alig tudtam megnyugtatni magam nagyon rossz volt
2018. jún. 7. 13:15
 2/2 anonim ***** válasza:

1: Ez egészségi kérdés.

2: Ha rosszul nyelsz valamit, és megszorul, akkor megsértheti a nyálkahártyát, és még órákig vagy napokig érzed ott a sebet, holott amit nyeltél, az már rég nincs ott.

3: Ez pedig pánikbetegség, ezzel is érdemes orvoshoz menni.

2018. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!