Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom cukorbeteg, az anyukája...

Párom cukorbeteg, az anyukája is és a párom mamája is. Mind a 3 man 0 ás vèrcsoportúak. Akkor ezen szerint van összefüggés ebbe? Érdekes. Szerintetek? A kisfiam az en vercsoportomat orokolte

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen összefüggés.

Nálunk van a tágabb családban, aki cukorbeteg és nem 0-ás.

Én meg 0-ás vagyok és nem vagyok az.


De a cukorbetegség öröklődhet. Tehát nyilván ezért van több is az ő családjában. És az is elég gyakori, hogy közeli rokonoknak ugyanaz a vércsoportjuk. De ez a kettő egymástól független.

2018. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő öröklődik. A vércsoport is, és a cukorbetegségre való hajlam is. Egymástól függetlenül. A kisfiad a párosról is örökölte a vércsoportját, 0-ás vércsoportot. Tőled meg ezek szerint A-t vagy B-t. Így a kettőtök vércsoportot adja a gyerekét.(Ami A0;vagy BO)
2018. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*párodtól

*vércsoportja

2018. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha én vagyok A+ a párom 0 ás akkor a kisfiunk 90%ban A+ mert az dominánsabb
2018. jún. 7. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

"Párom cukorbeteg, az anyukája is és a párom mamája is. Mind a 3 man"

Ez szerintem csak 2 személy.

2018. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 személy. A párom, az anyukája és a mamája!!
2018. jún. 7. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én írtam az a vércsoport öröklődéséről. Két külön allél öröklődik.Konyhanyelven leírom:a nulla az jelenti tőle nem kapott sem A-t sem B-t. Kifejeződni tehát csak a tőled kapott információ fog. Ha A-s a vércsoportod, A-s lesz a gyerek, vagy nullás. Attól függ a te vércsoportot AA, vagy A0. Ha AA akkor 100% A0a gyerek( tehát A-s vércsoportja lesz), ha a tiéd A0 akkor 50% hogy nullás(00) a gyerek 50% ,hogy A-s(A0). Általános iskolás biosz.
2018. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Az én vércsoportom A RH +!!!!! Tehát simán A.

2018. jún. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!