Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy az...

Miért érzem úgy hogy az ételeknek szivacs íze van?

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvosom, hogy kórosan sovány vagyok. Régebben mindent megettem, nem voltam válogatós. Aztán valamiért kezdtek az ételek számomra, olyan semmilyen ízűvé válni. Komolyan mondom, minta valamilyen szivacsot ennék. Egyszerűen nem bírok megenni semmit, még édességet se. Mostanában pedig jelentkezett annak tünete, hogy szédülök és irtóra fáj a hasam. Mivel diák vagyok, így mostanában gyakran kellett kijönnöm órákról emiatt. (Szeretek bejárni az órákra, és a tanárok is elégedettek velem.) A családom már számtalanszor beszélt velem evvel kapcsolatosan, ami végén mindig csak veszekedés lett... de semmi megoldásra nem jutottunk. Tudom, hogy ha így folytatom kórházba fogok jutni. :,(


Mégis miért érzem ilyen ízűnek az ételeket? Mit lehetne tenni, hogy újra normálisan táplálkozzak?



2018. jún. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az egészség kategóriában kellene feltenned.
2018. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tényleg... bocsánat ezért.
2018. jún. 7. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy mi nem vagyunk orvosok, nem hinném hogy rendesen tudnánk neked itt segíteni.
2018. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom, én még sosem kóstoltam szivacsot, de lehet, hogy ez csak az én gasztronómiai hiányosságaim egyike. Igyekszem pótolni.
2020. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!