Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami módszer ahhoz,...

Van valami módszer ahhoz, hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok 168 cm magas 66 kg testtömeggel. Szeretném elérni felnőttkoromig 178-185 cm lenni. Az a kérdésem, hogy természetes úton tehát nem gyógyszerekkel és műtétel de tudom valahogy nővelni a HGH (növekedési hormonom) termelését? Vagy a nyújtás segíthet? Mit egyek? Naponta sokat eszem ebben van nagyából 4000-6000 kcal-t és edzek intenzíven heti 4 napon 1,5 órát. Anyám 165 cm magas apám 184 cm magas. Ha valaki tud segíteni az írjon. Előre is köszi.

2018. jún. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

SEmmi különöset nem kell tenned,bőven lehetsz 180 körüli.

A növekedést a növekedési hormon szabályozza .Ennek több termelődéséhez viszont min.8 órai éjszakai alvásra van szükség.

2018. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit.


Én 166 centi magas vagyok, 34 éves... kit érdekel, van jópár barátom, 17 éves korom óta több hosszabb kapcsolatom, egy kedves, 169 cm-es menyasszonyom. :)

2018. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére úgy vagyunk kitalálva, hogy a hormonrendszerünkbe nem lehet házilag belepiszkálni. Ha lehetne az többet ártana mint használna. A legtöbb amit tehetsz az 1-es válaszban van írva. Én még 20 éves korom után is nőttem
2018. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!