Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az iskola orvoshoz odamegye...

Ha az iskola orvoshoz odamegyek ínhüvely gyulladálssal csinál vele valamit?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel ínhüvely gyulladásom van és a szüleim nem engednek orvoshoz és csak szerdán délután van amikor eltudnék menni (mert csak akkor engednek el), de egyébként nem engednének el orvoshoz. Úgy volt hogy ma elvisz anya orvoshoz mert a szüleim itthon voltak és péntek óta fáj mindkét kezem és nem mehettem el orvoshoz mert szerintük lógni akarok.. Szerda nekem nagyon messze van, mert eléggé érzékeny a kezem ezért arra gondoltam elmegyek a suli orvoshoz hátha mondanak valamit vagy csinálnak vele valamit, mert a héten nekem még gyakorlat van és használnom kéne.
2018. jún. 11. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Elkuld orvoshoz.
2018. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fáslizd be, szerintem ő is ezt fogja első körben javasolni. Az orvos majd biztos jobb tanácsokkal fog szolgálni, viszont súlyosabb esetekben be is szokták gipszelni. Remélem neked elég lesz a fásli.
2018. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ők nem kötik be a kezem?

Nálunk nincsen fásli és a szüleim nem hajlandóak venni, pedig kétszer is szóltam ezügyben nekik.

2018. jún. 11. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Iskolaorvos lehet, be tudja kötni valamivel. Körzeti is talán (bár nem tudom milyen orvoshoz akarsz menni). Szerintem ha van rá lehetőséged, menj egyből kórházba vagy SZTK-ba. Kézsebészet/ortopédia/traumatológia. Esetleg addig (holnapra +szerdára) nem tudsz kérni fáslit valamelyik haverodtól? Ja, és ami fontos még, hogy pihentesd a kezed (ezért kellene a fásli) és jegeld, az csökkenti a gyulladást. Szüleidre inkább nem mondok semmit.. Nem lehet könnyű:/ Jobbulást! :)
2018. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom, köszönöm szépen!
2018. jún. 12. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként fáslit te magad is tudsz venni, 300-400 ft/tekercs körül van az ára bármelyik gyógyszertárban.
2018. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bátyám tegnap rosszul lett nagyon (elájult) és nekem kell vigyáznom rá és elengedtek ma orvoshoz.

Az orvos kenőcsöt írt fel és azzal kenegessem egy hétig és menjek vissza akkor elvileg kiderül hogy mi a bajom.

2018. jún. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!