Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon felek es rosszul erzem...

Nagyon felek es rosszul erzem magam mi tortenik velem?

Figyelt kérdés

Nem csinaltam semmi megterhelo dolgot elore leszogeznem.


Az a helyzet, hogy par oraja nagyon erosen elkezdett fajni a mehem. Gorcsolok. A menstruaciom 4 napja ert veget. Es amugy nem szoktam ezutan gorcsolni. Max neha neha mielott megjonne.


Ezzel parhuzamban mindket LABAM es a DEREKAM kezdett el fajni. Azt vettem eszre egyik pillanatrol a masikra hogy barhogy rakom a labam (kinyujtom, osszehuzom) faj. A derekam is nagyon faj a mehem meg...nagyon rossz. Gorcsolok. Egyszerre kezdodott ez a harom dolog. Elotte meg sosem tapasztaltam ezt. Most fordult elo ilyen eloszor. Mar keso van, probalok aludni..de szerintetek mi lehet ez?


L


2018. jún. 12. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj orvoshoz!!

Hogy vagy?

2018. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most keltem es semmi gond nincsen. Vagyis de...meg picit erzem most a mar a vadlimnal is hogy faj, de szinte semmi a tegnapihoz kepest. Holnap azert elmegyek dokihoz. Ma mar nem lesz idom sajnos. De holnap tuti megyek.
2018. jún. 12. 08:14
 3/7 A kérdező kommentje:
A gorcs teljesen megszunt. A derekam meg szinten kicsit faj, de kb semmi.
2018. jún. 12. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem nincs komoly baj, jobbulást!
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos konkretan kinevetett engem. Reggel nyolcra mentem. Elso voltam aki bement. Elmondtam mi tortent..es amugy most is faj. Nem mult el megsem. Annyi hogy most "csak" a labaim fajnak mindketto es neheznek erzem oket. Az orvos azt mondta szoszerint, hogy "ilyen nem letezik" nincsen. Nagyon lekezelo volt. Az aszisztens meg nevetett is ezen. Nem tudom mi lehet ez, lehet nekik vicces vagy masnak, de tenyleg ez tortent es nem tudom miert.
2018. jún. 13. 09:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Kerdeztem hogy akkor most nem akarnak semmit se csinalni vagy elkuldeni valahova? Erre meg hogy miert? Ilyen nincs hogy valakinek faj csak ugy a semmiert a hata laba stb. Meg csak megsem vizsgalt.
2018. jún. 13. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem orvos, remélem keresel egy másik dokit aki megvizsgál rendesen, és komolyan veszi a helyzetet..
2018. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!