Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fájhat a könyökem?

Meddig fájhat a könyökem?

Figyelt kérdés

A házi orvos szerint teniszkönyökem van

1 hónapja fáj már jobban mint eleinte, emelni se tudok 1 kilónál nehezebbet, sportversenyekből is kimaradok, aludni se tudok rendesen a fájdalomtól, konkrétan 1 hónapja csak vagyok mint egy darab befőtt és már rohadtul idegesít ,hogy semmit nem tudok csinálni.

Használtam rá kenőcsöt , gyógyszeres tapaszt most meg valamiféle pasztát...

Ultrahangos kezelésre kaptam időpontot szeptemberre... Na most erre jobb ha nem mondok semmit.Megszokhattuk hogy a kórházakban hónapokat kell várni MINDENRE.



#fájdalom #könyök #könyöktenisz
2018. jún. 17. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok azt kihagytam.
2018. jún. 17. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mi honnan tudjuk azt, hogy meddig fog fájni a könyököd? Fájhat jövőhét csütörtökig, vagy Július 12-ig, vagy karácsonyig, nincs jósgömbünk.


Ha ennyire gáz, akkor marad a magánrendelés, ne várj vele szeptemberig.

2018. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Könyök szorító nem próbáltad?
2018. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést hogy átlagosan meddig tarthat ez a "könyöktenisz" nevezetű fájdalom , jogos nem lehet meg mondani a választ inkább csak az tudná akinek volt ilyen így továbbra is várom azoktól az emberektől a választ vagy egyéb tanácsokat ha erre tévednek :) Hát ha nem javul 1 héten belül akkor tényleg magánrendelő lesz.


Könyök szorítót nem próbáltam még, utánna nézek Bár már attól is jobban fáj ha csak be van kötve.

Köszi az eddigi válaszokat :)

2018. jún. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!