Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől folyékony a széklet?

Mitől folyékony a széklet?

Figyelt kérdés
Már több nap is ugyanez volt, hogy reggel ébredés után elmentem wc-re és normális széklet volt. Viszont minden reggel egy sajtos melegszendvicset eszek és utána kb 1 órával is mennem kell wc-re viszont akkor teljesen folyékony a széklet. Köze lehet a sajthoz? Mert nap közben is szoktam tejeset enni de csak reggeli után szokott ez lenni.. és a hasam is szokott mozogni evés után amúgy.
2018. jún. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél reggel mást, aztán majd kiderül.
2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(Kevés az infó az a baj..)

Máskor is volt már ilyen mikor sajtot ettél? 1. Eddig ezt a fajta sajtot etted vagy csak most?

2.Vaj amit eddig is vagy új?

3. Más tejterméktől is megy a hasad?

4. Szalámi?

2018. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok ápolónak készülök szóval eléggé értek az ilyen dolgokhoz
2018. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 bocsi nem láttam, hogy irtad napközben is eszel tejeset, mert csak átfutottam (hulla vagyok).

Valószínű hogy a sajtot nem birod

Próbáld ki más fajta sajttal akkor és majd meglátod

2018. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj el reggel csak a szenyó után.
2018. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap sajt nélkül ettem a szendvicset csak szalámi és margarinnal, ami után szintén elmentem wc-re viszont nem volt a széklet teljesen folyékony, sőt inkább csak egy picit.

Ma reggelire virslit ettem, és nem kellett utána wc-re mennem. Inkább szüneteltetem a sajtot most egy ideig akkor, lehet az volt a baj.

2018. jún. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!