Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életmódváltás. Tippek?

Életmódváltás. Tippek?

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék változtatni. Úgy értem, hogy nem egy kis időre, hanem egész életemre. 15 éves lány vagyok, és van pár rossz szokásom, amiktől meg szeretnék válni. Itt a nem mozgásra, chips meg csökkenésre gondolok. Szeretnék tisztán rendezetten élni, a kötelességei mert teljesíteni, az álomalakomat elérni. És arra gondoltam, hogy ez a nyár jó kezdés lehet, belejövök a dolgokba. Veszek egy bullet journal-t (egy tervezőt) és ebben írogatom a dolgaimat. Tippeket szeretnék, hogy nektek mi vált be, mi az amin változtatnátok, milyen hibákat követettek el. A célom egy nagyon jó alak, csak lusta vagyok elkezdeni/folytatni az edzést, Futni elmenni is lusta vagyok.Egyszerűen képtelen vagyok magamat rávenni. És miket egyek? Egy olyan 4 kiló felesleg lehet rajtam.
2018. jún. 19. 23:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Meggondoltam magam. Egyszerűbb ha nem vagyok a földön és senkit se bántok meg
2018. júl. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!