Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekvő helyzetben, relaxálva...

Fekvő helyzetben, relaxálva 47 körül van a pulzusom ez jó?

Figyelt kérdés
Nemrég pánikrohamaim voltak. a pulzusom gyakran volt az egegben, viszont most mióta nyugodtabb vagyok 47 körül van nyugalmi állapotban. nem értem már mi történik velem, meg vagyok ijedve. Lehetséges, hogy rgy stresszesebb időszak után kenyugodva lejjebb megy?
2018. jún. 20. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon alacsony menj orvoshoz. Ilyen csak profi sportolóknál fordul elő.
2018. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés.
2018. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy a normális 70-80 körül van.
2018. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

de szedsz vmit?


ez nagyon alacsony, és ugye a vérnyomás + pulzus (általában) együtt mozog, mivel kompenzálni kell a szív kevesebb pumpálását, szal lényeg a lényeg h mindenképp keress kardiológust (de még mindig kérdés h szedsz-e vmit, ami netán leviszi, van jó pár ilyen gyógyszer)

2018. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Édesapámnak is 50 körül szokott lenni. Nem élsportoló, de rendszeresen jár futni. Biztos nem baj, ha lát orvos, de ha sportolás miatt ennyi, akkor nem kell aggódnod.

2018. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!