Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van a makkomon egy pigmentf...

Ha van a makkomon egy pigmentfolt vagy anyajegy (nemtudom pontosan miez xd) akkor azt hogyan tudnák eltávoltítani? Lézeres beavatkozással vagy mivel? Nincs vele kifejezetten problémám csak azért mégis szerintem kicsit gáz.

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat hogy menj el bőrgyógyászhoz meg hasonlók, el fogok majd menni csak előre érdekel hogy mire számíthatok.

2018. jún. 20. 20:03
 1/3 anonim válasza:

Ameddig nincs vele probléma, nem nagyobbodik, nem baj hogy ott van. Ilyennel még nem találkoztam, de van aki még szexinek is tartja:D:3 Ha meg lesz bnőd, azzal fog szeretni:) Semmiképpen se próbálj ki a farkadon lézeres beavatkozást csak az miatt mert te szerinted gáz.

Pl szerintem nem gáz:)

L

2018. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat van baratnom de meg nem sexeltunk de kovi alkalommal mikor atjon mar tuti lesz de amugy nagyon szeretjuk egymast es tuti nem zavarna de akkor is nekem nem tetszik:D :(
2018. jún. 25. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátomnak is van hasonló, pigmentfoltja van

Mindig is utálta, én szeretem

Olyan... egyedi

2018. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!