Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy ősz hajszálam 23...

Van egy ősz hajszálam 23 évesen. Mitől van?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek ebben a korban már minden ötödik az, úgyhogy össze azért ne omoljál.
2018. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy öregszel. Lehet, hogy újdonságot mondok, de idővel egyre több ősz hajszálad lesz, és végül az összes. De ennek nagyon örülni kell, mert azt jelenti, hogy nem vagy kopasz, ráadásul élsz.
2018. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan felmenőm, akinek 30 évesen már tiszta fehér volt a haja. Én is kezdek őszülni néhány helyen (27 éves vagyok). De semmi pánik, be lehet festetni :-)
2018. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen is volt már 1-2 ősz hajszálam. Most 20 éves vagyok és ha valaki közelről megnézi a hajamat biztos talál 20-30dbot.


Még régebben utána néztem és elvileg ez csak genetika. Az emberek már tizenévesen is elkezdhetnek őszülni. Van akinek gyorsabb és van akinek lassabb ez a folyamat.

2018. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még korai ezzel foglalkoznod, de úgy olvastam, hogy ügyelni

kell és odafigyelni, hogy ne legyen csontritkulásod.

2018. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!