Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az embernek miért van melege...

Az embernek miért van melege halála előtt?

Figyelt kérdés
Hospice-os vagyok, haldoklókat látok el, ápolok és sok esetben haláluk előtt kb fél órával mondják, hogy melegük van.
2018. jún. 20. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes élettani kérdés, de kérdezd meg a jelenlevő orvost.Én arra tippelnék, hogy talán akkor monda fel a szolgálatot az agy hőszabályozó központja (hiszen az életfunkciók nem egyszerre szűnnek meg).
2018. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem CT-nél (ha az a kontrasztanyagos) azt mondták, hogy azért érzem forrónak amikor beadják, mert amíg nem keveredik el a vérben elzárja az érfalat az oxigéntől, szóval ebből gondolom, hogy lehet, hogy már nincs elég oxigén a vérükben.
2018. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi jónak hangzik. Köszönöm. Az utolsó esetemnél egy néni megfogta a kezem utolsó erejével és ő is azt mondta, hogy majd meggyullad, közben jéghideg volt a keze, mint egy fémnek, vagy a hideg víznek nyáron.
2018. jún. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!