Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyi poloska? Hogyan előzzem...

Ágyi poloska? Hogyan előzzem meg, azt hogy tovább vigyem?

Figyelt kérdés

Olyan helyen kellett megszállnom, ahol ágyi poloskák voltak. A szobából át lettem költöztetve, és néhány napig semmi baj nem volt. De úgy tűnik valahogy magammal vittem mert már megint találtam az ágyban bogarat. Mit csináljak, hogy haza ne vigyem a cuccaimmal? Megőrülök ha ezek bekerülnek a házba

Légyszíves segítsetek


2018. jún. 22. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert bárhol megbújhatnak, ruhák között, könyvekben, táskában, stb. Vegyél légmentesen záródó zsákokat, és abba rakj bele mindent, sajna 6 hónapot is túlélnek a zsákban is. Ruhákat 60 fokon kell kimosni ha hazamentél és átvasalni. Kisebb és nem mosható dolgok mehetnek a mélyhűtőbe is.
2018. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenképpen magas hőfokon lesznek kimosva a ruhák. A táskát be sem merem majd vinni a házba.

A hűtőbe meddig kéne maradni a cuccoknak?

Ez borzasztó, annyi helyen szálltam már meg, ilyet én még nem láttam. Undorító

2018. jún. 22. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!