Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakázást kibírni?

Éjszakázást kibírni?

Figyelt kérdés
Dolgozni fogok egy olyan helyen, ahol 2 nap munka 2 nap szabadnap van, de amikor munkanap van, akkor este 8-tól reggel 8-ig kell ott lenni, igazából csak ilyen őrző védő munka, nem nagyon kell megszakadni a munkában, de ugye éjszaka fent kell lenni. Nagyon káros lesz az egészségre? Novemberig csinálom. Vagy mit javasoltok?
2018. jún. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra nehéz volt 12 órában éjszakázni. Minden héten 2 napot éjszakáztam este 6-reggel 6 között. Borzasztó volt, hajnal 2 körül mindig csukódott a szemem. Szállodai recepciós voltam. Egy évig bírtam, utána inkább felmondtam. De volt olyan munkatársam, aki simán bírta.
2018. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Karos.
2018. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs vele rövid távon semmi gond, az nagyobb baj, hogy unalmas ez a meló és ólomlábakon fog járni az idő emiatt.
2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!