Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérszegény vagyok, vízipipa...

Vérszegény vagyok, vízipipa veszéllyel lehet rám?

Figyelt kérdés

Életembe először voltam haverjaimmal vízipipát szívni. Úgy éreztem olyaan volt mintha kis porszemcsék akadnának a torkomban, de nem kellett köhögnöm. Nem tüdőztem le teljesen, valszeg ez miatt nem lettem rosszul. Nem értettem mi olyan jó ebben, de következő napokban kis kényszert éreztem hogy elmenjek megint, de nem tettem, mert tudtam hogy rászoknék.

Na még aznap indultunk haza mondja egyik haverom a vérszegényeknek vízipipázás közben leállhat a szívük. Mondom wtf... Ez igaz?? Mire kell még odafigyelnem ilyenekkel kapcsolatban ameddig még vashiányos vagyok? (nemrég voltam vérvételen, közepes erősségű a vérszegénységem, és szedek már rá tablettát) Előre is köszönöm.

L



2018. jún. 23. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Idiotizmus kialakul... már majdnem azt írtam, hogy kialakulhat, de aztán még egyszer elolvastam a kérdésed.
2018. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!