Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szoptatás...

Van itt olyan aki szoptatás alatt tetováltatott? Ha igen lett bármi baj?

Figyelt kérdés
Mert neten utána néztem, hogy lehet e és orvosi vélemények fele azt mondja nem, a másik fele meg hogy igen. Azt tudom, hogy nagyobb esély van az elfertőzésre és a begyulladásra, de ezen kívűl van más is?

2018. jún. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Tetováltatni akarsz ha ott van a fertőzés veszély?

Ész ???

2018. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nagyobb esély van az elfertőzésre és a begyulladásra, de ezen kívűl van más is"

Nem elég?Mazochista vagy?

2018. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne most ezt erőltetni, de a te tested.
2018. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem is csinálják meg. Persze letagadhatod hogy szoptatsz de minek?
2018. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es

Én azokból, akiknek annyi eszük van, hogy majmolják felnőtt létükre az óvodásokat a tetkóikkal, bármit kinézek.

2018. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ok, amiért nem lehet, hogy a tintában lévő anyagok átjuthatnak a tejbe, ami valószínűleg nem tesz jót. A másik, ha elfertőződik/begyullad, akkor antibiotikumot kell rá szedni, ami szoptatás alatt szintén kerülendő.
2021. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!