Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások, pattanás helyei,...

Pattanások, pattanás helyei, piros pöttyök a fenekemen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy a fenekemen kis pattanasok, piros pöttyök jönnek elő, néhány helyen pattanások helyei is pedig hozzá sem értem. Ez ellen lehet valamit tenni? Itt a nyár és így strandra sem szívesen mennék. Nem annyira látható igazából csak néhány helyen de azokat nagyon.😳 Tudtok ajánlani valamit? Fiuk ez nagyon taszító tud lenni egy lánynál?😯

2018. jún. 27. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én mostanában lenmagolajjal kenem a pattanásaimat estére, és elég látványosan enyhülnek! Olvass utána, olajos arctisztítás, többféle olajjal is lehet, talán fenékre is jó. Amúgy én olyan fürdőruhát választanék, ami takarja, de amúgy ha otthon a kertben napoztatod strand előtti napokban, az is segít a patikon.
2018. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!