Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köröm gyulladás segítség?

Köröm gyulladás segítség?

Figyelt kérdés
4 hónapja ki szerettem volna vágni a nagy labujjam sarkait, viszont a belső részbe beleszaladt a kisollo és katasztrófálisan megszurtam magam. AZota küszködök, kentem minden féle antibiotikumos krémmel, bekotottem, illó olajakkal csepegtettem, antibiotikumot szedtem, de nem mult el! Már nem tudom mihez kezdjek... valakinek van valami jó ötlete? Ja és gennyes is volt.... de az antibiotikum után nem gennyesedett többet..

2018. jún. 29. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Áztasd ki naponta 2-3szor langyi vízben és nyomd ki ha sebes . Közben keress fel gyógypedikűröst , 5 perc kb áztatással és kiveszi gond nélkül . Sebészet klinika ehhez nem ért , lézeres csonkítás se hasznos . A vastag zokni sok állás járkálás szűk hegyesorrú cipők miatt és véletlen bevágás ami okozza .
2018. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!