Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem írattam alá egészségügyi...

Nem írattam alá egészségügyi nyilatkozatot, segítség! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Szóval üzem orvosi rendelőben dolgozom . Alá kell iratnunk egy egészségügyi nyilatkozatot de mivel nagyon új vagyok egymas után érkezett személyek után ezt nem tettem meg . Igazából vissza fog valamelyikük jönni de nem biztos ,h mindegyikük a tüdőszűrő eredményével. A kolléganőm egy harpia ezért nagyon féltem ,h mit fog szólni. Egy év múlva mikor vissza jonnek újra már nem leszek itt , ezért akkor már mindegy . De a lelkiismeretem nem nyugodt . Ha mind a hármojuk visszajön alatudom veluk íratni de ha csak az egyikük akkor érdemes vele is ?

Igazából ezt egyszer már a kiskonyvukbem alairattuk velük de nekünk ugyanezt alá kell velük és eltenni . Bármit teszek a kolleganom észre veszi ,h elrirkoltam . Aki hasonló helyen dolgozik tudna segíteni ebben ?


2018. júl. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy figyelmetlen voltál és ez van.


Joggal fognak amúgy lecs.szni.

2018. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel .
2018. júl. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!