Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnák lefogyni lábról? 20L

Mivel tudnák lefogyni lábról? 20L

Figyelt kérdés

Egy ideje nem sportolok és rendesen eszek csokit meg mindent és le szeretnék fogyni egy 10kg-ot

Mert észrevettem már régen hogy tudom ez nagyon gáz főleg leírni de a vádlimon meg combon hat lóg a bőr vagy nemtudom úgyértve látszódik hogy ettem és nem sportolok és vastag ezáltal

Lehet hülyén fogalmaztam meg csak őszintén fogalmam sincs mi lenne a legjobb



2018. júl. 3. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyileg nem tudsz fogyni, ha elkezdesz súlyt leadni, akkor fokozatosan megy mindenhonnan le a zsír, van ahonnan hamarabb le is megy az egész, de előbb-utóbb a vádlidról is.

A legjobb az lenne, ha a diéta mellett csinálnál valami edzést is.

2018. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen és például ilyen edzőtermi sportolással vagy még mivel?
2018. júl. 3. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Kardio edzést otthon is tudsz végezni. Ha van kézi masszírozód, akkor azzal tudod gyorsítani a fogyást a lábadról helyileg. Persze a diéta nélkülözhetetlen.
2018. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs ilyen sajnos, hogy adott helyről való fogyás. Ha nekikezdesz ennek, akkor mindenhonnan le fog menni valamennyi, és mindenre kell is edzeni, hogy szép és arányos tested lehessen. Oda kell figyelned az egészséges étrendre, hogy meglegyen a megfelelő folyadékbeviteled, illetve a megfelelő alvásmennyiséged is. Kezdetnek heti 3-4 edzést próbálj meg beiktatni, 2 cardio edzéssel, illetve 2 erősítő edzéssel. A cardió edzéseknél ha kifejezetten a fogyás a célod, javaslom az intervall edzéseket, amikor váltogatva van az edzésedben intenzív és mérsékelt intenzitású rész. Az ilyen edzések során a szervezeted serkenti a szénhidrát anyagcserédet, és nagyobb terhelést is elbír. Sok szerencsét és kitartást, ne egy hét alatt várd az eredményt.
2018. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!