Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány óra nem alvás tud már...

Hány óra nem alvás tud már veszélyes lenni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, mennyit bír a szervezet és mennyi idős az illető. Ha egy éjszaka kimarad, azt bárki túléli, de ha két éjszakán át nem alszol, akkor az már veszélyes. Három pedig életveszélyes.
2008. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan hány nap nemalvás végzetes, de én szülés előtt négy teljes napon át nem aludtam, és már olyan voltam, mint egy zombi, és végül a babámat is ki kellett segíteni... :( Állítólag két nap után az illetőt hallucinációk gyötrik.
2008. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. 1 hét után meghal az ember. közben csak holtpontátlépésekig nehéz, de nem életveszélyes. viszont károkat lehet okozni. :D
2009. jan. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen verseny is.Alvásmegvonás.A gyöztesek általában 90-100 óráig bírják.
2009. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyi. A rekord majdnem 19 NAP. És semmi baja az embernek.
2010. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!