Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostmár egyre többet beszélek...

Mostmár egyre többet beszélek álmomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte csak beszéltem, de mostmár mindig fel is ülök, van mikor fel állok, és durva dolgokat mondok..multkor például elkezdtem beszélni a gyilkosságról, amit meg hallottak a szüleim és átjöttek a szobába. Ennek hatására felszereltünk egy kamerát, hogy lássuk, mit művelek éjjel. Eleinte csak kb. minden 3-4 nap alva "beszéltem" , de mostmár szinte minden nap, és van hogy a szüleimet is felébresztem a másik szobában olyan hangos vagyok. De a legdurvább multkor történt. Ugye most 16 éves vagyok, és hát hogy is mondjam..elég gyakran maszturbálok. A kamerán láttam olyat is, hogy az éjszaka tudat alatt voltam és úgy maszturbáltam. A szüleim előtt ezt titkolom mert halálciki..pedig nem is szoktam ilyesmire gondolni ... Aztán mikor több napig abbahagytam, és nem maszturbáltam, megint mintha még mindig csinálnám. Éjszaka tudatalatt maszturbálás. Félek hogy ezt is meghallják a szüleim még zárt ajtón át is, na akkor azt hiszem végem lenne..

Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Van rá valami gyógyszer? Vagy érdemes ezzel meglátogassam az orvost? Egyre rosszabb, félek hogy valami kárt teszek..


2018. júl. 4. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!