Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondom van az alvással,...

Gondom van az alvással, elalszom és felriadok. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már elég régóta tart ez a probléma, nem mindig jön elő, de egyre gyakrabban. Esténként hulla fáradtan bezuhanok az ágyba, el is alszom, de aztán rá 15-20 percre felriadok. Nem csak egyszer, több órán keresztül szenvedek vele.

Egy ideig szedtem Xanaxot (egy pánikroham után felírták régen, az maradt meg) de annyira lelassította a szívverésem, hogy a párom már aggódott. Viszont az használt. Ezután próbáltam nyugtató teát, 1-2 alkalommal használt, de aztán már az sem. Ezután következett a Valeriana, ami már szintén nem használ (dupla, tripla dózisban!).

Azon kívül, hogy nyár van és belefáradtam a munkába, de más bajom nincs. Van egy házam, barátaim, nyugodt állásom és boldog párkapcsolatban élek. Nem értem, mi lehet a gond és fogalmam sincs, kihez forduljak vagy mit csináljak.


Eddig mosolygós, pozitív egyéniségnek tartottam magam, de mostanra teljesen antiszoc. lettem. Feszült vagyok, mert nem tudok aludni és nem tudom, hogyan oldjam meg. Kérlek segítsetek!!


Imádok aludni és most nem tudok!!


UI: Nem nézek TV-t, kipróbáltam az olvasást is. Ha felriadok, kikelek az ágyból és sétálok egyet, de már az sem segít, visszafeküdve ugyanaz a probléma.



2018. júl. 5. 12:40
 1/3 Merovingii ***** válasza:
Mindenképpen szakemberhez kellene fordulni ! Ez màr dúrva! Menj egy alapos alvàsvizsgàlatra !
2018. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de kihez kell fordulom??? :(
2018. júl. 6. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvosodhoz. Ő be tud utalni alvásvizsgálatra. De lehet hogy segíteni is tud az ügyben. Egy próbát mindenféleképpen megér.
2018. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!