Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen munka való annak,...

Milyen munka való annak, akinek felfogási problémája van, de közben testileg sérülten született? Nem megy a tanulás és a vegzettseg nélküli munkák se.

Figyelt kérdés
Nem tudtam tanulni , mert nén tamogattak. Egy darabig gyárban dolgoztam , albérletben lakva. Gyári munkához lassú vagyok , most konyhán is . Nem tudok gyorsan csinálni semmit és kézügyesség sincs a gerinc probléma miatt. Nem bírom az egy helyben állás vagy ülés féle munkát , mert a gerincem miatt fáj a fejem. Mit kezdjek magammal? Nem vagyok fiatal és én így szeretném leelni az életem , hogy a munkahelyen folyton beszólnak. Azt hiszik , hogy direkt csinálom.
2018. júl. 6. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha talalsz ilyen munkat ahol semmit nem kell csinalni engem is erdekelne hogy van e meg oda felvetel :D
2018. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csinálni szeretnék valamit, de nem egész nap egy ponton állni / ülni vagy egész nap más utasítása szerint ugrálni. Mind egészségügyi probléma miatt ,nem lustaság.
2018. júl. 6. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csinálni szeretnék valamit, de nem egész nap egy ponton állni / ülni vagy egész nap más utasítása szerint ugrálni"

Márpedig végzettség nélkül csak ez marad. Vagy szalag melletti ülő- vagy állómunka, vagy csicskáztatás. Vagy a kettő egyszerre. Esetleg ott a közmunka jobbik fele, mikor lehet egész nap fetrengeni az árokparton.

2018. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2018. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
31
2018. júl. 6. 16:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha lett volna 20-21 éves koromig otthonom, tanultam volna , legalábbis negpróbáltam volna valami értelmes szakra járni. Érettségi is munka mellett lett és egy szakmám van , ami nem ér semmit.

Most külföldön vagyok, így nehezebb. Van munkám , de folyton mondják, hogy lásd vagyok és elrontok valamit. Így életkedvem sincs. Sürgősen változtatni szeretnék.

2018. júl. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!