Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzéstelenítésbe mennyire...

Érzéstelenítésbe mennyire lesz rossz a mandulaműtét?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kérdésed és én is most estem túl a műtéten tehát most válaszolok. Gondolom már megvolt a műtéted,na de nem baj :). Nem kell félni tőle !! Én is érzéstelenítve voltam műtve , semmit sem éreztem, csak azt hogy az orvos matat a számban. Ami jobbá tette az egészet, hogy előtte kaptam egy injekciót valami "kábító" szerrel ami által egyáltalán nem féltem , teljesen ellazított és képtelen voltam izgulni, nagyon érdekes volt. Ezáltal a műtét felére nem emlékszem , valahogy nem tudtam felfogni hogy hol is vagyok :D . A műtét nem fájt, maxt 20 perc volt az egész, de ami utánna jön , az már fájt. Miután megszünt az érzéstelenító , minden nyelésnél úgy éreztem minta penge lenne a torkomban, baromira fájt. A víz konkrétan marta a torkom. Ami a legrosszabb, hogy műtét után muszáj inni mert különbem belázasodsz (nekem is mondták). Egyébként az orvos nekem azt mondta ,ha folyamatosan eszek és iszok hamarabb gyógyul. Az evés a műtét napján szóba se jöhetett. Szörnyü volt. Most már egy hete hogy megvolt, de még mindig fáj , de azt mondják ez normális. Alig várom már hogy elmúljon és ehessek egy jót :) . 19\L
2018. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!