Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok ugy erzem...

20 eves vagyok ugy erzem panikbeteg vagyok korhazba voltam vert vettek ekgt csinaltak es azt mondtak rendben velem minden menjek pszichiaterhez vannak fura tuneteim szorito halantek homalyos latas szedules fura on erzekeles . VAlaki valami tanacs?

Figyelt kérdés
Sokszor azt kepzelem szivinfartusom van maskor hogy agyverzest fogok kapni harmadszor hogy valami daganatos betegsegem.Panikrohamjaim elott sose ereztem ilyet vele egyutt kezdtek ezek jonni!Kerem aki meg volt igy irjon es segitsen.

2018. júl. 8. 23:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem gimnáziumban volt egy osztálytársam, (felnőttek gimnáziuma) akinek ugyanez volt a betegsége. Pszichiáterhez járt évekig, de dolgozott is, és tanult folyamatosan a betegsége ellenére. Pszichoterápiára járt, meg a pszichiáter többnyire antidepresszánst írt fel neki, és évek múlva sikerült eltalálni azt a gyógyszert, ami segített neki, és nem voltak erős mellékhatásai. Úgy tudom meggyógyult. Nagyon fiatal vagy, de szerintem érdemes lenne egy olyan pszichiátert felkeresni, akit sokan dicsérnek.
2018. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló van velem is, nem mondom, hogy tudok konkrét megoldást, vannak dolgok amik hozhatnak javulást.


Ugye ha elmúlik egy ilyen pánik időszak, akkor az ember hajlamos azt hinni, hogy tud rajta uralkodni nem jön vissza újra.

De ha egyszer előjött akkor bizony azt jelenti hogy esélyes vagy rendszeresen erre számítani.

Attól is függ persze, valami szélsőséges ok váltotta-e ki.

De alapvetően az életmódban és a lelki problémákban keresendő a megoldás.

Amit kerülni kell, koffein, energiaital, zöld tea, túlzott cukor, minden ami felfokozott állapotot okozhat elő és kibillenthet.

Én mondjuk a napi 1 kávéról nem mondtam le.


Elegendő mennyiségű alvás, az egyik legfontosabb, és testmozgás, nekem a biciklizés sokat segített.

Amit nem szoktak említeni, de tapasztalatból az egyik legjobb, a maszturbálás. Hosszan, elnyújtva, engem mindig visszaránt a valóságba.


A problémáidat persze csak te magad oldhatod meg, ezek főképp tüneti kezelések, ne bízd el magad mert idővel csak rosszabbodik.

2018. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!