Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek szakszerűtlenül...

Szerintetek szakszerűtlenül járt el az orvosom?

Figyelt kérdés
Az egyik anyajegyem begyulladt és fehéres gennyes lett és kidudorodott. A bőrgyógyászatra csak másfél hónappal későbbre kaptam időpontot. Telefonon konzultáltam a bőrgyógyásszal és azt mondta menjek a háziorvosomhoz mert ő beutalhat elsőbbségivel vagy lehet ha úgy látja akkor írhat fel gyulladáscsökkentőt. Elmentem a háziorvosomhoz de csak helyettes doki volt, aki kiszúrta tűvel és kinyomta a gennyes részt mint egy pattanásból. De hát itt még is csak egy anyajegyről van szó. Szerintetek is rosszul járt el? Azért reménykedem hogy nem lesz semmi probléma.

2018. júl. 9. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában ez megy. Nem látják el a betegeket, hanem passzolgatják ide-oda. Jó lenne minél előbb megmutatni egy bőrgyógyásznak, nem másfél hónap múlva.
2018. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy anyajegy volt? Az nem nagyon szokott fehér gennyes lenni. Vagy esetleg ha már valami brutál,utolsó stádiumú melanoma.De akkor nem itt gyakoriznál :). Az örök kérdés:Mi a fenéért nem OTT,TŐLE kérsz választ a kérédseidre? Egy orvos,attól,hogy helyettes vagy attól,hogy divat ma hülyének és felelőtlennek nézni,még nem az. Innentől kezdve vagy elmégy azonnal egy másikhoz és elregéled a történteket vagy türelmesen kivárod az időpontodat. Esetleg visszamégy hozzá és megkérdezed őt.


A passzolgatásra meg annyit,hogy ha tetszik,ha nem ,nem passzióból küld az orvos ide-oda vagy ad időpontot. Ez a rendszer otthon is ,külfüldön is.Sőt,ott ég orvosig sem jutsz,csak a nővérig.

2018. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!