Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek UV-álló lenne a...

Ha valakinek UV-álló lenne a bőre, az milyen további élettani hatásokkal járna?

Figyelt kérdés

Az mindegy milyen bőrszínű, t.f.h. létező bőrszín lenne az ő színe is, csak vmi benne lévő +anyagtól lenne az, hogy akár egész életében meztelenül napsütésben is feküdhetne és úgy se lenne az életben se bőrrákos.

Tudom, túl elméleti a kérdés, és a kategória helyessége se biztos, én is csak érmefeldobással választottam h egészség/természettudomány közül melyikbe kerüljön...

#trollokatNEMkérek



2018. júl. 10. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"akár egész életében meztelenül napsütésben is feküdhetne és úgy se lenne az életben se bőrrákos"


Erre elég sokan képesek ám.

2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bizonyára arra gondolsz ha vki élete minden napján de naponta csak egy kicsit lenne a napon.

amire én gondoltam, az az ha egyetlen alkalomnak se lenne időkorlátja

2018. júl. 11. 21:55
 3/3 A kérdező kommentje:
...azaz ha szó szerint immunis lenne rá, azaz teljesen állná, mint bohóchal a csalánozót
2018. okt. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!