Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érintésre nagyon fáj az...

Érintésre nagyon fáj az orrhegyem alatti rész, nem tudom pontosan behatárolni, de mintha a csontnál fájna és nem úgy érzem mintha pattanás lenne. Ugye nem vagyok daganatos?

Figyelt kérdés
Egy kicsit piros, de nem látok rajta semmi pattanásra utaló jelet, duzzanatot sem igazán észlelek.. Kérem csak azok írjanak, akiknek volt már ilyen, vagy tényleg értenek hozzá, mert nagyon félek!!!

2018. júl. 14. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem daganat. Lehet majd pattanás LESZ, csak még nem látszik.
2018. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagy csak talán nem az?: (
2018. júl. 14. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször volt már. Nyugi, csak pattanás lesz vagy inkább már az, csak ez ilyen nagyon mélyen van és nem is dudorodik ki.:D
2018. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt ki lehet majd nyomni vagy ez milyen? Nagyon félek hogy valami komolyabb.. : /
2018. júl. 14. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt általában nem lehet kinyomni:( Ne piszkáld, elmúlik majd magától:D
2018. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit sikerült megnyugodni.. :-)
2018. júl. 15. 01:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd, mert abból baj lehet! Várd meg amíg elmúlik, ha rosszabbodik mutasd meg orr-fül-gégészeten, majd ott lekezelik.
2018. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uram atyám.. Milyen baj lehet belőle?:( nem bírtam megállni, hogy ne piszkáljam...
2018. júl. 15. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj már meg, semmi baj nem lesz:D Azt, hogy ne piszkáld, úgy értettem, hogy ne próbáld meg kinyomni, mert csak még jobban fájni fog és több idő alatt fog csak meggyógyulni...

Esetleg egy kis alkoholos arcszeszt kenhetsz rá, de 1-2 nap múlva valószínűleg anélkül is csökken a fájdalom.


Ha véletlenül 3-4 nap alatt semmit nem javul, vagy rosszabbodik, akkor menj el bőrgyógyászhoz.

2018. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valóban elmúlt a fájdalom!:)
2018. júl. 18. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!