Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakherpesz = legyengult...

Ajakherpesz = legyengult immunrendszer? Mibol lehet keves a szervezezemben?

Figyelt kérdés
Repa-cekla kombo bevalhat az immunrendszer erositesere?
2018. júl. 16. 12:30
 1/2 A kérdező kommentje:
azt tudni kell, hogy 3 evvel ezelottig rendszeresen volt herpeszem majd erdo melle koltoztem es nem jott elo , de most igen 😑milyen zoldseget ehetek kevesebbet??
2018. júl. 16. 12:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Több más okból is kiújulhat a herpesz, nem kizárólag a gyengébb immunrendszer miatt.

Itt olvashatsz erről:

[link]


De ha egy kis erősítés soha nem árt szerintem. Jók a zöldségek is, a gyümölcsök is (a C-vitamin és egyéb vitaminok és ásványi anyagok miatt); ill. amit sokan nem tudnak, a D-vitaminnak is van immunerősítő hatása. Nyugodtan szedheted most, nyáron is, az ajánlott napi bevitel 1500-2000 NE.


(Én egyébként tűvel ki szoktam szúrni már az elején, persze papírzsebkendővel felitatom, nehogy a vírusok szétterjedjenek a bőrömön vagy bárhol. Ez elég brutál megoldásnak tűnhet, de hatékony, mert a kezdeti feszüléstől számítva kb. egy nap, mire kiszúrható a hólyag, utána pedig egy-két nap alatt eltűnik a seb, szóval max. három-négy nap alatt lezajlik.)

2018. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!