Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinájak a pattanásokkal?

Mit csinájak a pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Mit csinájak a pattanásokkal 😒nagyon sok van a fejemen és nagyon idegesítenek 😓valami házi praktikát tudnátok nekem irni vagy mindegy ha nem házilag csak tünjenek el 😒😄egyébként lány vagyok😄

2018. júl. 16. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akneroxid gél.
2018. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teafa olaj (100%-os Bio) ebből 12csepp mandulaolajjal elvegyitve. A mandulaolaj is 100-os Bio legyen. Ez nagyon fontos!

Nekem hatott,bar nem volt olcso

2018. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként van akneroxid gél-én is, amit az első írt. Nekem egyáltalán nem használ, csak kiszaritotta a bőrt teljesen de a pattanás az ott maradt, úgymond 'lejjebb nyomta a bőr alá, amiből gennyes, elmergedt pattanásaim lettek. Szakemberhez fordultam, natural terápiára, és ott ezeket a gyogynovenykivonatokat ajánlotta.
2018. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az Akneroxid krém vált be, azóta minden ok nagyjából. Gyógyszertárban tudsz venni. Ha valami természeteset akarsz, akkor a Manna szappanok jók lehetnek. A netes oldalán tesztet is ki tudsz tölteni, és akkor kiadka, melyik lenne neked a legmegfelelőbb.
2018. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam az összes vény nélkül és vényre kapható kenőcsöt + a házi praktikákat is, nálam mind hatástalan volt hosszú távon. Ha úgy érzed nagyon rossz a helyzet, mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt. Általában kenőcsöt vagy antibiotikumot adnak. Legvégső esetben felírhat isotretinoint, de ennek komoly mellékhatásai lehetnek, plusz fogamzásgátlót kell szedni mellé.
2018. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link]

Minden benne van, nagyon logikus!

2018. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az Akneroxid krém. Továbbá az, hogy naponta kétszer szappannal mosom az arcom, eltávolítja a felesleges faggyút. Használok néha arctonikot is, amikor érzem, hogy zsíros a bőröm, utána sokkal jobb. Arcmaszkom is van, kb két hetente szoktam mélytisztítót használni, úgy kitisztulnak az eltömődött pórusok. Régebben (14-16 évesen nekem is nagyon sok pattanásom volt, javult az évek alatt. Igyál sok vizet, ez is számít. Ha nem javul ezek segítségével fél év alatt, akkor keress fel egy bőrgyógyászt.


L/20

2018. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat lenni a napon, plusz klóros víz (strand).
2018. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!