Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyipoloskának milyen a...

Laila Qassam kérdése:

Az ágyipoloskának milyen a csípés nyoma?

Figyelt kérdés
Angliából hazatérve másnap a két karomon kiütéseim lettek. Először azt hittem, hogy elkaptam a himlőt kint Angliában a kisfiutol. Ugyanis ő bárány himlos volt. De a velem együtt lakók is viszkettek. Akkor mondták biztos poloska. Nem érzem mikor csipnènek meg, csak napközben mindig annyira leszek figyelmes, hogy itt is egy pötty meg ott is. Aztán elkezd viszketni, vagy nem. Egy irtás már volt és még sincs változás. Az ágyat kitettem, földön alszom, direkt fehér ágynemű, de semmi poloskára utaló nyomot nem látok. Segítsetek!

2018. júl. 16. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szúnyogcsípéshez hasonló, néha elég nagy duzzadt kiütés is lehet, erősen viszket. Nem biztos, hogy ágyban van, bárhol megbújhat, szegély léctől kezdve a karnisig, ruhák közt, stb. Egy irtás általában kevés, legtöbbször 3 irtás kell.
2018. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!