Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Többi lent

Manócska1 kérdése:

Mi lehet a bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Sajnos régóta fáj a hátam,néha a derekam.. 39 éves múltam. Kb 20 éves koromba kezdődtek a fájdalmak. Jártam már csontkovácshoz,áramos kezelésekre,gyógytornára vizi tornára,masszázsra de csak kis ideig használtak. Most kb két hete kezdett a derekam fájni,meg a lábaimba is lesugárzik (főleg a jobb lábamba).. húzza a görcs,néha zsibbad is a lábam. beküldtek neurológiára,onnan megint megyek majd masszázsra meg vizi tornára. nem kellett volna mr-t vagy röntgent stb.. csináltatni? valaki,tapasztalat? Mit tehetnék még? napközben elviselhető,de hajolgatni nem igazán tudok,de este még éjjel fáj legjobban..

2018. júl. 19. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
sajnos,gerincferdülésem is van..
2018. júl. 19. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kb 20 év kell, hogy a gyenge hátizommal, rossz testtartással lerokkanjanak az emberek.

Te most értél ide, ahogy sokan mások is.

Milliónyian vannak akik inkább meghalnak, minthogy egyenes háttal edzenének.

2018. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,de az utolsó mondatodat nem értem.. akkor azt jelenti hogy már nem is lesz jobb?
2018. júl. 19. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a gerincferdülés csak egy rossz tartást jelent.

Ha S alakú gerincferdülés és a bal válad fentebb van, akkor a bal széleshátizom megfeszítésével kijavítható.


Szabályos edzéstől még senki nem lett rosszabbul.

Csigás evezés, smith gépes guggolás, stb

2018. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi,nem tudom milyen a gerincferdülésem.. igen,kicsit fentebb van a bal vállam
2018. júl. 19. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

A lényeg, hogy kb fél évig MINDIG feszítsd a bal széles hátizmodat, bal lapockádat, edzés közben is.

Ez kb olyan, mintha a szegycsontod akarnád balra húzni mert lehet az is jobbra el van tolódva.

2018. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind a porckorongsérv jelei. Kellene egy MR vizsgálat. Azzal pedig fel kellene keresni egy gyógytornászt, leginkább egyéniben, személyedre és a betegségre szabva ad gyakorlatot.
2018. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

barátom te se hallottál még a magyar eü ről

10 órát várakoztatnak még ha kés is van benned, mert idő alapján kapnak támogatást.

2018. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!